kardesler takımı

Kardeşler Takımı Forum Sitesine Hoşgeldiniz...

Geç de olsa anladım ki;

Bu e33 den (KTK ittifağı dahil) bi cacık olmaz.

kardesler takımı

Kardeşler Takımı Forum Sitesine Hoşgeldiniz...

Geç de olsa anladım ki;

Bu e33 den (KTK ittifağı dahil) bi cacık olmaz.

kardesler takımı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kardesler takımı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
..:: Hoş Geldiniz ::..
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5728 Gündür yayındayız
80 Konumuz var
244 Mesaj gönderildi
56 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kardeslertakimi.yetkinforum.com/u56
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PC ler için Mac OS X Leopard 10.5.7 [ iAtkos v7 ]
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 10:58 pm tarafından ADANALI

» Windows 7 Activation Toolkit 1.5
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:28 pm tarafından ADANALI

» Tüm KTK tayfasının bayramını kutlarım...
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:18 pm tarafından ADANALI

» Elveda Ogame...
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 8:15 pm tarafından LosTSouL

» ...::: İMZA ÇALIŞMASI :::...
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:04 am tarafından ADANALI

» FORUMDAKİ SAVAŞLAR
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:55 pm tarafından ADANALI

» Merhaba Barym
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:45 pm tarafından egeli_kaptan

» ADANALI ( KTK ) ... vs ... can1978 ( can )
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:30 pm tarafından ADANALI

» Film Arşivi ( Çoğu Komedi )
vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 4:19 am tarafından ADANALI

vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL

YazarMesaj
LosTSouL

LosTSouL

vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Empty
MesajKonu: vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL   vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 8:53 pm

1-2 gündür yoğun gar atışlarıyla bana zarar vermeye çalışan vibrio filoalrını aydan kaldırdığı için göremiyorduk geçen haftalarda tüm filosunu almıştım elinden ama yapılanmasına izin vermek istemiyorum o nedenle elimdeki 2 ripi 2 saniye arayla ayını yoketmeye yollaıdm ilk rip ayı yokedemedi ama zararda görmeden geri döndü.İkinci rip o kadar şanslı değildi.

1.Saldırı

Ay [::] filolarin [1:304:12] gezegeninin ayina ulasiyor Ayin yapisi gerektigince zayiflatilmamis, filon vatana geri dönüyor.
Ayi yok etme sansin:% 8, ÖY- yok olma sansi: % 46

2.Saldırı

Gezegen [::] den gelen filon [1:304:12] deki gezegenin ayina ulasiyor. Ölüm Yildizin gravitasyon soku yaratan topunu Ay in üzerine tutuyor .Hafif depremler Ayin yüzeyini sarsiyor. Ama yolunda gitmeyen bir seyler var. Gravitasyontopu Ölüm Yildizini titretmeye basliyor. Bir geri tepme ortaya çikiyor. Ölüm Yildizin milyonlarca parçaya ayriliyor. Bunun sonucu ortaya çikan sok dalgalari kalan tüm filonu yok ediyor.
Ayi yok etme sansi: % 8 ÖY-yok olma sansi: % 46
http://motoburgaz.makeforum.eu

vibrio ay patlatma girişimi başarısız LosTSouL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 11-03-2009 LosTSouL
» 20/03/2009 LosTSouL
» MOS 'u ziyarete giden LosTSouL
» 09/04/2009 LosTSouL - nezir65