kardesler takımı

Kardeşler Takımı Forum Sitesine Hoşgeldiniz...

Geç de olsa anladım ki;

Bu e33 den (KTK ittifağı dahil) bi cacık olmaz.

kardesler takımı

Kardeşler Takımı Forum Sitesine Hoşgeldiniz...

Geç de olsa anladım ki;

Bu e33 den (KTK ittifağı dahil) bi cacık olmaz.

kardesler takımı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kardesler takımı

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap
..:: Hoş Geldiniz ::..
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5728 Gündür yayındayız
80 Konumuz var
244 Mesaj gönderildi
56 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://kardeslertakimi.yetkinforum.com/u56
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» PC ler için Mac OS X Leopard 10.5.7 [ iAtkos v7 ]
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 10:58 pm tarafından ADANALI

» Windows 7 Activation Toolkit 1.5
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:28 pm tarafından ADANALI

» Tüm KTK tayfasının bayramını kutlarım...
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:18 pm tarafından ADANALI

» Elveda Ogame...
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 8:15 pm tarafından LosTSouL

» ...::: İMZA ÇALIŞMASI :::...
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:04 am tarafından ADANALI

» FORUMDAKİ SAVAŞLAR
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimePerş. Eyl. 03, 2009 7:55 pm tarafından ADANALI

» Merhaba Barym
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:45 pm tarafından egeli_kaptan

» ADANALI ( KTK ) ... vs ... can1978 ( can )
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimeÇarş. Eyl. 02, 2009 9:30 pm tarafından ADANALI

» Film Arşivi ( Çoğu Komedi )
TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 4:19 am tarafından ADANALI

TZar The Burden Of The Crown

YazarMesaj
LosTSouL

LosTSouL

TZar The Burden Of The Crown Empty
MesajKonu: TZar The Burden Of The Crown   TZar The Burden Of The Crown Icon_minitimeC.tesi Eyl. 13, 2008 9:13 pm

Gelmiş geçmiş en zevkli strateji oyunudur benim için gerçi grafikleri yaşını sonuna kadar belli eden bir oyun.Denemeyenlerin denemesini şiddetle tavsiye ediyorum portlar dolu olduğu için evime netim hala bağlanmadı bağlanır bağlanmaz sizinle paylaşacağım ama asıl sorunum bu oyunun yenisi çıkacakmı kulağıma bazı dedikodular geliyor ama benden başka bunları duyan var mı,kesin bilgisi olan var mı? Öğrnmek için konuyu açtım.Araştırmaya iş dolayısıyla fırsat bulamıyorum ama yarddımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum...

TZar The Burden Of The Crown Tzarzk7
TZar The Burden Of The Crown Tzar1wb2
TZar The Burden Of The Crown Tzar2lx4

Eveeet uploadımı tamamladım arkadaşlar yarısı dial up bağlantı yarısı kafeden adsl sürdü baya kusura bakmayın evdeki internet hayır etmiyo :>

Bu yaşlı oyunumuza hayran kalacaksınız... Size yolladığım parçalar orjinal Cd nin içeriğidir... toplamda 30 Mb'lık 5 parça 180 küsur Mb. Umarım beğenirsiniz!

RapidShare: 1-Click Webhosting

Arkadaşlar Windows Xp de oyunun çalışması için çok küçük boyutlu yamasını (patch) yapmanız gerekiyor hemen altta gerekli yamanın linki bulunuyor tıklayın indirmeye başlayacaktır...

http://www.haemimontgames.com/files/tzar/TzarPatch-100-to-101A-English.exe

Arkadaşlar yaptığım upload sanırım bazı winzip ve winrar sürümlerinde problem çıkartmış... Size Türkçe sorunsuz ve tamamen ücretsiz hem rar hemde zipleri açabilen harika bir program tavsiye ediyorum;

http://www.izarc.org/download/IZArc_Setup.exe

Oyunlarda hile kodu kullanmayı hiç sevmem ama başka yerde aramayın diye onları da vereyim...
Oyun sırasında [Enter] tuşuna basıp hm***ttypleasewithsugarontop yazın ve oyuna dönün. Daha sonra tekrar [Enter] tuşuna basıp aşağıdaki kodları yazın:
Kod Sonuç
hmpetleva her resource'dan +10,000
hmdvaleva her resource'dan +50,000
hmshowgrid map grid
hmreveal Tüm harita
hmbuildozer Anında inşa
hmresign Oyunu kaybedin
hmnofog fog kalkar
hmnext Sonraki seviye
hmgod Seçili insanlar ölümsüz olur
hmnotech Tüm "technical item"lar açılır
hmtimer Oyunun saatini gösterir
hmusurp Ana binaların kontrolünü kaybedin
hmnopop Nüfus limitini 1000 artırır

Son bir detay oyunun yaşı 10 dan fazla o zamanlar orjinal oyun sektörü Türkiye'de olmadığından oyunun orjinali Türkiyeye hiç girmedi ve sanırım Türkiyeye orjinali girmemiş bir oyunu bu şekilde paylaşmam yasal süreci aştığı için yasal olmalı diye düşünüyorum aksi bir durum söz konusu olursa lütfen uyarın sileyim...

***BEN BURAYA BU UPLOADI YAPARKEN YERLI/YABANCI HICBIR SITEDE BU OYUN PAYLAŞILMAMIŞTIR!***
BU NEDENLE (Ç)ALINTI YAPACAK ARKADAŞLAR RİCA EDİYORUM BURADAN ALINTI OLDUĞUNU BELİRTİN EN AZINDAN...
http://motoburgaz.makeforum.eu

TZar The Burden Of The Crown
1 sayfadaki 1 sayfası